1 / 1
Kuvar, pomosnik kuvar
1 €
10.11.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Поради зголемениот обем на работа ресторан Мал Алтан има потреба вработување на лица на позиција:
Кувар/ка,
Помошник кувар/ка

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070312261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам