1 / 6
Витрина за ладење Vitrina Razladna
1.300 €
27.10.2021 13:48

Охрид / Охрид

Се продава витрина за ладење (разладна витрина).
Година на производство: 2020.
Прв сопственик сме, купена е од фабрика.
Можност за разладување до +3 °Ц.
Горен дел затворен со стакла погоден за изложбен дел.
Во долниот дел има две комори за ладење погодни са одлагање работи кои нема потрена да се изложени за поглед.
Цена со вклучен ДДВ: 1300 € (80.000 денари).
Цена без ДДВ: 1100 € (68.000 денари).
Во цената ве следува и испорака на витрината до било кое место во Македонија.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
071359885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам