1 / 3
Се продава сплит систем Galanz клима
По Договор
23.06.2022 15:12

Прилеп / Прилеп

Се продава сплит систем Galanz клима. 3.5kw.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Valentino Cvetanoski
Потврден огласувач
076475499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам