1 / 11
Honda cbr1000rr 2008
6.000 €
Цената е фиксна
07.09.2022 15:57

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

CBR1000RR

Километри:

40000

Регистрација (со впишана жолта боја на фолијата во сообраќајна) и зелен картон до 31.12.2022

На крај на минатата сезона:

Променети течности (глицерин, антифриз, уље и филтер), свеќици NGK Iridium, нов акумулатор YASA, предна ѕвезда ОЕМ , ланец RK-GXW, сајла и кошулица ОЕМ за кумплунг, плочки задни (предни нема потреба), нови рачки (grips), исчистен K&N филтер и др.

*** Нови гуми - Pirelli , Diablo Rosso 4 Corsa

*** фабричка состојба (моторот е стар 14 години)

*** возен двапати рекреативно на Track day во Serres (менувано уље после секое возење)

***41.500 и редовно се вози

Tel/Viber - 078724199

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

v
Потврден огласувач
000xxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам