1 / 2
Sobni cvekinja za pogolemi saloni, kancelarii
2.500 МКД
27.10.2021 17:08

Скопје Центар / Скопје

3 drvo zivota od 1.80,1.90 I 2m
Dve po 2500 I toa od 2m 3000
Telefon za kontakt 077 855 622

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
076790284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам