1 / 3
se prodavaat kreveti 200x90
8.000 МКД
01.07.2022 15:53

Карпош / Скопје

Se prodavaat dva kreveti 200x90

-Cena za eden krevet so fioka- 8000den
-Cena za dva kreveti so fioka- 15500 den

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075945745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам