1 / 4
Volvo 440 delovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.10.2021 19:53

Валандово

Марка:

Volvo

Модел:

440

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata se prodava na delovi
Motor totalno ispraven!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077556111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам