1 / 12
vw touran 1.9
По Договор
28.10.2021 13:49

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

servisiran
registriran na mk
7 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Technogym
Потврден огласувач
072515295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам