1 / 8
Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2022 13:14

Велес / Велес

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2.
Локација ВЕЛЕС во близина на ЖИТО ВАНЕ централен маркет.
Објектот е во потполно здрава состојба, опремен комплетно и спремен за користење.
На 3 спрата од кои едниот е магацински простор со пристап за камиони,. комбиња...
Има вклучено струја ,вода, одвод, интернет, грејни тела за загревање на простории, пристап до асфалтиран пат,кујни, канцелариски простории, приватен паркинг простор за возила и сите потребни работи за функционирање.
Може да се користи за маркет, изложбен салон за плочки, мебел, бела техника, текстил, како угостителски објект е комплетно опремен со инвентар за ресторан, канцелариски простории, како магацинки простор и било каков друг продажен салон, маркет или деловен простор.
Цена по договор.
За повеќе инфо јавете се на 078 375 831

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Vladimir Trajkovski
Потврден огласувач
078375831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам