1 / 5
SUZUKI K4 2004GOD MK TABLI
1 €
10.07.2022 11:47

Дојран / Гевгелија

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

K4

Motorot e vo odlicna sostojba servisiran na makedonski tabli za poveke info na viber 0041762821978 mile

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vane
Потврден огласувач
11111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам