1 / 1
Samsung Fold 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM
74.990 МКД
03.05.2022 08:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Fold 3

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung fold 3 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR. 12/256gb.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Z Flip 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

39990 МКД

Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

50000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам