1 / 1
Готвач
По Договор
08.08.2022 08:06

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од готвач, а нудиме одлични услови за работа.
* 6-7 дена слободни во месецот.
* летен и зимски одмор
* бонус на направен промет
контакт тел: 071268852

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

Bonimi Kompani
Trifun Hadzi Janev 8/3
Потврден огласувач
071268852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам