1 / 11
Delovi Mercedes A140 A160
1 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 22:48

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 140

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

M.B. A140 A160 Benzin 60kw

077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам