1 / 2
Ekcentar Presi za prodavanje
1 €
27.06.2022 09:51

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat dve ekcentar presi
25t 1500 eu
40t 2500 eu
Vo ispravna i rabotna sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

branko
Потврден огласувач
076433228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам