1 / 12
Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar
99.990 €
15.08.2022 18:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

118 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog Centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
Stanot e na 4 kat bez lift so mozhnost za nadgradba na ushte eden stan.

_______________

Stanot ima 96m2 + 22m2 dogradba koj e vo procedura za legalizacija i + 8m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija
◆ Zasebna kujna
◆ Spalna soba x 1 (so garderober)
◆ Detska soba
◆ Banja x 2
◆ Balkon x 1

_______________

◆ Mebelot e vklucen vo cenata.

Cenata e:
◆ 99.990eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan od 37m2 vo strog Centar vo Tetovo

0 €

Se prodava stan vo Blok 82

52000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам