1 / 4
Alati Parkside NOVI
1 €
28.10.2021 14:48

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Strafilica 20v-2Ah - 75 evra
Udarna strafilica 10v-2Ah 80 evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

PV
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам