1 / 4
NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.
12 €
Цената не е фиксна
03.01.2022 00:22

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5306 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se grani~i so avtopatot Гевгелија-Skopje 4 km од Гевгелија кон Скопје.
Cena 12 еур/м2.
Kontakt tel. Gevgelija: Vlado 075/510-236,
Skopje: Kiril 075/543-554

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kiril
Потврден огласувач
075543554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам