1 / 11
stan na 5 kat vo blizina na etko
589 €
06.05.2023 11:54

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

141 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blok 70

Se prodava stan - dupleks na 5 kat bez lift vo blok 70, blizina na Etko.

Kvadratura: 84m2 kat+ 55m2 kat i 4m2 Podrum.
Vkupno m2: 141m2

RASPORED prv kat:
- Hodnik
- Kujna
- Trpezarija
- Dnevna soba so Balkon
- Kupatilo

RASPORED 2 kat:
- Hodnik
- Kupatilo
- Detska soba
- Spalna soba
- Detska soba so spajz


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам