1 / 1
ZAVESA
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 14:20

Бутел / Скопје

Prodavam polovna zavesa. Cena: 500 den.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
076445422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам