1 / 1
VELUR ODEVEN VRHNIKA SLOVENIJA
3 €
23.12.2021 21:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Svinski odeven velur proizvod na vrhniha slovenija, debelina od 0.6mm do 0.8mm,
078802499 Jovan

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
077722096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам