1 / 12
Prodavam BMW X5 Full M paket
6.450 €
6.499 €
14.05.2022 19:21

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Bmw to e top
2002/2003 god , Mk tabli . Registrirana cela god do Maj 17.2023 .
19ki.bandasi so skoro novi gumi
135kw ,full led, soncev krov. I mnogu drugo
Sve u funkcija i max zacuvano
Servis sega praveno pred 200km :
Ulje ,filter ,filter za vazduh ,antifriz
Moze zamena za e60 M maket
Kes dobra cena . Za zamena druha cena.
Povise info .077604517

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
077765104
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам