1 / 3
Продавам лап топ за делови
1 €
Цената не е фиксна
28.10.2021 21:02

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Продавам лап топ нефункционален, го продавам само за делови.
Цена по договор.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
070376061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам