1 / 5
Pekar bara honorarna rabota
10 МКД
26.06.2022 16:37

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

PEKAR (Lisnato testo, Polulisnato testo, Beli peciva)
Baram honorarna rabota kako pekar
Od 16 casot pa natamu

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078367370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам