1 / 9
Bmw 530
6.300 €
03.11.2021 09:40

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava bmw.530d so full oprema
Komplet servis uvoz sfajcaria so servisna kniga
Moze zamena samo realni ponudi..(moze i so nasa.doplata prednost golf 7 bmw f30)
Kess top cena!!!!! Tel ili viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
071846266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам