Šofer za zamena
1 €
06.12.2021 12:59

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Šofer za zamena 20 do 30 dena
Eu iskustvo C E kategorija
Adr nemam
Bg dokumenti

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

KUPUVAM NAVIGACIJA
Потврден огласувач
075 625 899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам