1 / 6
se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN
1 €
Денес 09:22

Демир Хисар

Број на соби:

2,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

s. Zvan

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija jugoistok vo gorniot del od seloto. se prodava kukata i celiot imot. nivite se na razlicni pozicii.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
072259864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам