1 / 1
KUPUVAM KUKA
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 18:37

Велес / Велес

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Kupuvam kuka.
Po moznost da raspolaga so dvorno mesto.
Moze i vo blizina na Veles (Vranovci, Fojnica, Velesko ezero ili slicno).
Kontakt: 075/323-753.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

oglasuvac
Потврден огласувач
075323753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам