1 / 4
WEBASTO AT2000
120 €
09.11.2022 20:30

Скопје

PRODAVAM WEBASTO GREENJE AT 2000 SO POSTOLJE ZA AKTROS, A MOZE I BEZ NEGO, VO ODLICNA SOSTOJBA INF. NA TEL 076430460

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
76430460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам