1 / 2
ALCATEL 3080,novi(neotpakuvani) telefoni
1.200 МКД
26.05.2022 11:36

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

3080

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodavaat 3 novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080,imaat pogolemi kopcinja i se pogodni za povozrasni lugje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078473943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам