1 / 12
LASERSKI NISAN NISHAN ZA PUSKA SO DRZACI NISANI NISHANI
1.600 МКД
17.12.2021 10:53

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Високо-квалитетни и многу моќни ЛАСЕРИ со алуминиумско куќиште комплет со метални држачи за монтирање на пушка, се монтира на оптика (снајпер) или на самата цевка на пушката (25mm do 30mm треба да биди ширината) има самолепливи траки за да се прицврсти тастерот на пушката за да не виси на самата жица.

Располага со еден прекинувач за вклучување и исклучување, и плус еден тастер со жица! Ласерската точка можи да се подеси лево-десно, горе-долу, за да се центрира точно! Дистанца на ласерската точка повење од 500 метри!

СПЕЦИФИКАЦИИ:
* Бранова Должина 650 nm
* Напојување-Батерија CR123A 3v
* Должина: 120mm
* Ширина 36mm
* Тежина: 144g
* Направен од Hi-grade алуминиум

ПАКЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД:
* 1 X ЛАСЕР 650 nm
* 1 x држач за поставување на ласерот на оптика
* 1 x дополнителен држач компатабилен со предходниот
* 1 x батерија CR123A 3v
* 1 x имбус клуч
* 1 x тастер со продолжна жица за вклучување и исклучување
* 1 x прекинувач за вклучување и исклучување
* 1 пар самолепливи лепенки за тастерот
* 1 x проспект

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Зоран Мишевски
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам