1 / 1
elektricno kebe
700 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2021 14:12

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

160/120

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Dobrica Trajkoska
Потврден огласувач
38975271503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам