1 / 11
Casovnik police 14761JSU/61
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.07.2022 02:37

Кавадарци / Кавадарци

Casovnik police kupen e 10000 denari raboti na baterija 14761JSU/61 malce e nosen bidejki pocnav da koristam smart watch saatot e vo perfektna sostojba
Size 46 mm
Material Stainless steel
Glass Mineral
Band Leather
Water Resistance 5 ATM

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Gorgiev
Потврден огласувач
075847261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам