1 / 7
Mercedes benz B200
5.300 €
Цената е фиксна
29.10.2021 17:17

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 200

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Oprema:
Klima
Bord kom.
El.stakla
El.retrovizori
Sistem za prolizguvajne
Kontakt tel.078 276 057
078 754 838

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078276936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам