1 / 1
Prodavam plac/niva vo Nerezi
80 €
21.03.2023 10:52

Карпош / Скопје

Квадратура:

1076 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo Nerezi na glavna ulica kon gorno Nerezi - Pantelejmon. Placot e von gradezna zona, 1076m2 I ima prikluceno struja. Cenata e 80eur/m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
076453633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам