1 / 2
Dva frizerski stola i lavor. Mnogu povolna cena
100 €
25.12.2021 20:16

Кочани / Кочани

Se prodavaat dva frizerski stola i lavor. Stolovite se vo odlicna sostojba. Dodeka lavorot e vo dobra sostojba. Cena komplet za site 100 evra.

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Фризерско студио

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078295660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам