1 / 4
Daewoo socuvano eftino
700 €
Цената е фиксна
01.11.2021 11:20

Неготино / Неготино

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Daewoo socuvano eftino

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
075969973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам