1 / 1
STALICI/HARDVER ZA CHINELI PEARL
1 €
27.04.2022 20:51

Валандово

Stalici Pearl od serija 930
Stalicite se 1 godina koristeni i se vo super sostojba
Pearl S-930 stalka za dobosh - 3200den
Pearl H-930 Demonator stalka za fus - 5000den
Pearl TH-88S/C drzac za tom - 1000den
hardverot e malku koristen i ne e osteten
078-636-212

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078636212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам