1 / 2
DrumDial Digital Drum Tuner
3.700 МКД
27.04.2022 20:51

Валандово

DrumDial Digital Drum Tuner shtimer za bubnjevi/tapani
10 pati koristen NOV 3700den
078-636-212

https://www.thomann.de/intl/drumdial_digital_drum_tuner.htm?sid=ca605a58413c326f491a5615141c493b&ref=intl&shp=eyJjb3VudHJ5IjoiZ2IiLCJjdXJyZW5jeSI6MiwibGFuZ3VhZ2UiOjJ9&reload=1

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078636212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам