1 / 5
NOV metalen stalak za mikrofon za na rabotna masa
1.200 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 19:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov metalen,funkcionalen stalak za na rabotna masa...Stalakot odi vo komplet so drzac za mikrofon kako na slikata....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам