1 / 6
Se prodava site za 1000 evra
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2021 20:29

Штип / Штип

Se prodava
Razglas montarbo 200w
Zvucnici dva montarbo 200w
Zvicnici dva m3 100 w
Armonika hohner elekrovois
Mikrofoni cetiri
Sintisajzer cz230s
Pultovi za notstojalki za mikrofono
Kontakt 078319826

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

Sinhana
Потврден огласувач
087319826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам