1 / 4
Wickes baterija za strafilica
350 МКД
Цената е фиксна
29.10.2021 21:36

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Nova, ne koristena. 10.8v 1.3Ah

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Pcrabotamk
K..... R..... 2
Потврден огласувач
078378412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам