1 / 4
DELOVEN PROSTOR i stanovi
1 МКД
13.11.2021 13:00

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

250 m²

Греење:

Централно

Jepet LOKAL Afarist me qera perball ETC-s
Jepen edhe banesa me qera
Per me teper info na kontaktoni ne telefonin 070314029
--------------------------------------------------------------------------
Se iznajmuva deloven prostor i stanovo sproti t.c. ETC

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Resul
Потврден огласувач
070314029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам