1 / 10
SUZUKI DR650
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2021 08:30

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1994

Модел:

Dr 650r

Скршен клип, оштетена декла/вентили, види слики! , можна замена за крос!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070686718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам