1 / 3
Samsung A60 6/128gb
100 €
Цената е фиксна
05.12.2021 22:20

Скопје Центар / Скопје

samsung A60
mnogu dobar telefon stakloto e skreseno ali touch raboti mnogu dobro bez nikakov prb 1200den e da mu se smeni samo staklo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

enis
Потврден огласувач
78457563
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам