1 / 9
Canon LP-E17
30 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.05.2022 00:48

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

Canon LP-E17 bateria 2 KOMADA i DUAL punjac

Compatible with Canon Rebel SL2 ,T6i, T6s, T7i, ,EOS 200D, 750D, 760D, 77D ,800D, 8000D, KISS X8i Digita SLR Camera

POSTA 6 EVRA

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

GOPRO HERO 4 BLACK , 4 SILVER i 3 BLACK

99 €

Nikon 18-200mm objektiv

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам