1 / 12
Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj
1 МКД
20.06.2022 14:09

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani so besplaten parking. Apartmanite se naogat na 2.5 km od centarot na gradot vednas do Restorant Javor Agapi. Za poveke informacii na telefonskiot broj 077926655

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Mile
Потврден огласувач
077926655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам