1 / 4
Germanski Bankarski Setovi
1.000 МКД
08.07.2022 11:04

Куманово / Куманово

Germanski Bankarski Setovi
Setovite se:
1977 so bukvi J i G
1978 so bukvi F i G
Setovite se novi, retki i najvazno se: PROOF
cena 1000den za eden set
Za site 4 seta mozen mal popust

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам