1 / 10
Samsung Galaxy Tab S 8.4" (3GB RAM)
199 €
Цената не е фиксна
30.10.2021 13:51

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

8" инчи

Продавам Samsung Galaxy Tab S 8.4 таблет екстра сочуван со него доаѓа и тастатура. Може да се користи како лап топ. Таблетот има моќни перформанси. Купен е нов пред неколку години за 600е. Тастатурата е купена неколку месеци подоцна за 110е.
Повелете во Мобилес !

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070315242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам