1 / 3
Скутер YIYING 150cc
400 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2021 14:21

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

YIYING 150cc

Километри:

20000

Скутер
Година: 2007
Силина на моторот: 7.2KW
Работна зафатнина: 150cc
Места за седење: 2
Форма на каросеријата: Отворена
Боја на каросеријата: Црвено / Сребрена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070311416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам