1 / 8
Detska kolicka
7.500 МКД
Цената е фиксна
21.09.2022 16:27

Велес / Велес

Kolicka so gumi na pumpanje, so transporter, so audio priklucok, vo odlicna sostojba.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам